Alert
Service
Cash
DienestsAdreseTālrunise-mail
Rīgas reģionālais centrsDuntes iela 8, Rīga, Latvija, LV-101367337702rrc@nmpd.gov.lv
Latgales reģionālais centrsSiguldas iela 16A, Daugavpils, LV-541767337300latgale@nmpd.gov.lv
Zemgales reģionālais centrsSvētes iela 37, Jelgava, LV-300167337502zemgale@nmpd.gov.lv
Vidzemes reģionālais centrsRīgas iela 47a, Valmiera, LV-420167337200vidzeme@nmpd.gov.lv
Kurzemes reģionālais centrsAizputes iela 22, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV-330167337400kurzeme@nmpd.gov.lv
DienestsAdreseTālrunise-mail
VP RRP Rīgas reģiona pārvaldeGaujas iela 15, Rīga, LV-102667829270ovb1@riga.vp.gov.lv
VP RRP Rīgas Centra iecirknisMatīsa iela 9, Rīga, LV-100167086200ovg.centrs@riga.vp.gov.lv
VP RRP Rīgas Latgales iecirknisGogoļa iela 7a, Rīga, LV-105067086302ovg.latgale@riga.vp.gov.lv
VP RRP Rīgas Ķengaraga iecirknisAviācijas iela 15, Rīga, LV-1057 67086800ovg.kengarags@riga.vp.gov.lv
VP RRP Rīgas Teikas iecirknisBurtnieku iela 37, Rīga, LV-108467090900ovg.teika@riga.vp.gov.lv
VP RRP Rīgas Ziemeļu iecirknisAllažu iela 2, Rīga, LV-100567086000ovg.ziemeli@riga.vp.gov.lv
VP RRP Rīgas Brasas iecirknisKlijānu iela 4, Rīga, LV-101367030630ovg.brasa@riga.vp.gov.lv
VP RRP Rīgas Zemgales iecirknisAlīses iela 3a, Rīga, LV-104667500700ovg.zemgale@riga.vp.gov.lv
VP RRP Rīgas Kurzemes iecirknisDaugavgrīvas iela 32, Rīga, LV-104867070800ovg.kurzeme@riga.vp.gov.lv
Aizkraukles iecirknisBērzu iela 3, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-510165102500dd@aizkraukle.vp.gov.lv
Alūksnes iecirknisPils 17a, Alūksne, Alūksnes n., LV-430164301401dd@aluksne.vp.gov.lv
Balvu iecirknisBērzpils 20, Balvi, Balvu n., LV-450164501600dd@balvi.vp.gov.lv
Bauskas iecirknisZaļā iela 12, Bauska, Bauskas nov., LV-390163922646dd@bauska.vp.gov.lv
Cēsu iecirknisPiebalgas 81, Cēsis, Cēsu n., LV-410164101222dd@cesis.vp.gov.lv
Daugavpils iecirknis18. novembra iela 41a, Daugavpils, LV-540165403302dd@daugavpils.vp.gov.lv
Dobeles iecirknisMuldavas iela 14, Dobele, Dobeles nov., LV-370163702200dd@dobele.vp.gov.lv
Gulbenes iecirknisGaitnieku iela 2a, Gulbene,Gulbenes nov., LV-440164401100dd@gulbene.vp.gov.lv
Jelgavas iecirknisPētera iela 5, Jelgava, LV-300163004202dd@jelgava.vp.gov.lv
Jēkabpils iecirknisBrīvības iela 122,Jēkabpils, LV-520165202600dd@jekabpils.vp.gov.lv
Jūrmalas iecirknisDubultu prospekts 17,Jūrmala, LV-201567075111ovg.jurmala@riga.vp.gov.lv
Krāslavas iecirknisBrīvības iela 15, Krāslava, Krāslavas nov., LV-560165603400dd@kraslava.vp.gov.lv
Kuldīgas iecirkniLiepājas iela 26, Kuldīga,Kuldīgas nov., LV-330163374400dd@kuldiga.vp.gov.lv
Liepājas  iecirknisBāriņu 3, Liepāja, LV-340163404502dd@liepaja.vp.gov.lv
Limbažu iecirknisCēsu 28, Limbaži, Limbažu n., LV-400164 001 503dd@limbazi.vp.gov.lv
Ludzas iecirknisStacijas iela 46, Ludza,Ludzas nov., LV-570165703800dd@ludza.vp.gov.lv
Madonas iecirknisAvotu iela 8, Madona, Madonas nov., LV-480164801700dd@madona.vp.gov.lv
Ogres iecirknisBrīvības iela 6, Ogre, Ogres nov., LV-500165002400, 65002402ovg.ogre@riga.vp.gov.lv
Preiļu iecirknisTalsu iela 2, Preiļi, Preiļu nov., LV-530165302802dd@preili.vp.gov.lv
Rēzeknes iecirknisK. Valdemāra iela 20, Rēzekne, LV-460164603500dd@rezekne.vp.gov.lv
Lidostas Rīga iecirknisLidosta Rīga, Mārupes novads, Latvija, LV-105367207102ovg.lidosta@riga.vp.gov.lv
Olaines iecirknisZemgales iela 26a, Olaine, LV-211467950255ovg.olaine@riga.vp.gov.lv
Siguldas iecirknisMiera iela 1, Sigulda, Siguldas nov., LV-215067950402ovg.sigulda@riga.vp.gov.lv
Salaspils iecirknisSkolas iela 7a, Salaspils, Salaspils nov., LV-212167895200ovg.salaspils@riga.vp.gov.lv
Saulkrastu iecirknisNoliktavas iela 10a, Saulkrasti, LV-216067950350ovg.saulkrasti@riga.vp.gov.lv
Baložu iecirknisRīgas iela 20, Baloži, Ķekavas nov., LV-211267099200ovg.balozi@riga.vp.gov.lv
Saldus iecirknisJelgavas iela 9, Saldus, Saldus nov., LV-380163802300dd@saldus.vp.gov.lv
Talsu iecirknisAkmeņu iela 5, Talsi, Talsu nov., LV-32063222085dd@talsi.vp.gov.lv
Tukuma iecirknisBrīvības laukums 19, Tukums, Tukuma n., LV-310163104100dd@tukums.vp.gov.lv
Valkas iecirknisTālavas 4, Valka, Valkas n., LV-470164781800dd@valka.vp.gov.lv
Valmieras iecirknisGarā iela 4, Valmiera, LV-420164201300dd@valmiera.vp.gov.lv
Ventspils iecirknis Kuldīgas iela 2, Ventspils, LV-360163604700dd@ventspils.vp.gov.lv
DienestsAdreseTālrunise-mail
Rīgas reģiona pārvaldeRīga, Maskavas iela 3, LV-105067075870rrp@vugd.gov.lv
Kurzemes reģiona brigādeLiepāja, Ganību iela 63/67, LV-340163404475kurzeme@vugd.gov.lv
Zemgales reģiona brigādeJelgava, Dobeles iela 16, LV-300163037551zemgale@vugd.gov.lv
Vidzemes reģiona brigādeValmiera, Tērbatas iela 9, LV-420164233468vidzeme@vugd.gov.lv
Latgales reģiona brigādeDaugavpils, Rīgas iela 1/3, LV-540165455850latgale@vugd.gov.lv
PilsētaAdresee-mail
Alūksne27b Pils iela, Alūksne, Alūksnes novads, Latviaaluksne@seniorsasap.com
Balvi1 Tautas iela, Balvi, Balvi Municipality, Latviabalvi@seniorsasap.com
Cēsis19 Rīgas iela, Cēsis, Cēsu novads, Latviacesis@seniorsasap.com
Dagda8 Daugavpils iela, Dagda, Dagdas novads, Latviadagda@seniorsasap.com
Daugavpils54a Rīgas iela, Daugavpils, Daugavpils pilsēta, Latviadaugavpils@seniorsasap.com
Dobele6 Baznīcas iela, Dobele, Dobeles novads, Latviadobele@seniorsasap.com
Gulbene2a Ozolu iela, Gulbene, Gulbenes novads, Latviagulbene@seniorsasap.com
JēkabpilsJēkabpils, Brīvības ielā 146 (Vecpilsētas laukumā) 1.kab.jekabpils@seniorsasap.com
Jelgava43 Pasta iela, Jelgava, Jelgavas pilsēta, Latviajelgava@seniorsasap.com
Krāslava24 Brīvības iela, Krāslava, Krāslavas novads, Latviakraslava@seniorsasap.com
Liepāja3 Zivju iela, Liepāja, Liepājas pilsēta, Latvialiepaja@seniorsasap.com
Limbaži16 Rīgas iela, Limbaži, Limbaži municipality, Latvialimbazi@seniorsasap.com
Ludza16 Raiņa iela, Ludza, Ludza municipality, Latvialudza@seniorsasap.com
Madona10 Saieta laukums, Madona, Madona municipality, Latviamadona@seniorsasap.com
Rēzekne18 Dārzu iela, Rēzekne, Rēzeknes pilsēta, Latviarezekne@seniorsasap.com
Rīga5 Merķeļa iela, Riga, Rīgas pilsēta, Latviariga@seniorsasap.com
Talsi17 Krišjāņa Valdemāra iela, Talsi, Talsi municipality, Latviatalsi@seniorsasap.com
Valmiera2 Lilijas iela, Valmiera, Valmieras pilsēta, Latviavalmiera@seniorsasap.com
Varakļāni1. maija laukums, Varakļāni, Varakļāni municipality, Latviavaraklani@seniorsasap.com
Ventspils13 Pils iela, Ventspils, Ventspils pilsēta, Latviaventspils@seniorsasap.com